İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

Kaspersky Total Security For Business

Kaspersky Total Security For Business Nedir ?

Kaspersky total security, kullanıcıları, sunucuları ve mobil cihazları maksimum düzeyde koruyan en kapsamlı kurumsal güvenlik paketidir. Bütün özellikleri bulunduruyor olması yanında tüm özelliklerin kullanılması durumunda da sistem kaynaklarında en optimize tüketimi sağlar. Bu sayede kullanıcı bilgisayarı aşırı yorulmadan bütünleşik bir koruma teknolojisi ile korunmuş olur.

Kaspersky endpoint Masaüstü, dizüstü, sunucular, endpoint ( uç nokta ) kontrol cihazları ve mobil cihazlar için güvenliğin yanı sıra mail server (posta sunucuları) ve Web ağ geçidi gibi çok çeşitli düzeyde güvenli ve koruma sağlar.

 • Büyük veri tehdit istihbaratı, otomatik öğrenme ve insan uzmanlığını benzersiz bir şekilde birleştirilerek sunulan çok katmanlı koruma.
 • Kaspersky anti virüs programı, Granüler güvenlik yönetimi, tüm güvenlik sorunlarını ekstra entegrasyon ve yönetim çözümlerine ihtiyaç duymadan yönetmeyi ve kontrol etmeyi kolaylaştırır.
 • Güvenli iletişim ve işbirliği sağlanmasıyla artırılmış iş verimliliği Gelişmiş mobil güvenlik ve cihaz yönetimi, verilere nereden erişilirse erişilsin bu verileri korur.
 • Müşterilere mümkün olan en iyi korumayı sunduğu, bağımsız testlerle kanıtlanmıştır. Kaspersky Lab, dünyanın en çok test edilen, en çok ödül alan ve sektörde en yüksek algılama oranına sahip güvenliğidir.

Kurum ya da şirketlerin IT altyapılarını Windows sunucusu, Linux, Microsoft ve Citrix terminal sunucularına kadar çeşitli sunucu platformlarında çalıştırılabilirler. Mesai saatleri içerisinde çalışanlar giderek daha fazla internette harcıyor. Kaspersky total security web kontrol araçları, internet erişimi politikalarını belirlemenizi, internet kullanımını takip edebilmenizi ve raporlayabilmenizi sağlar.

Kaspersky Total Security For Business; kullanıcı dostu yönetim konsolu, sunucu koruma raporlamaları, taramalar için esnek saat ayarları ve kapsamlı raporlama seçenekleri ile tüm yapınızın güvenliğini sağladığı gibi maliyetlerinizi de önemli ölçüde aşağı çekecektir. Devamlı kullanılan HTTP, HTTPS, FTP, SMTP, ve POP3 trafiğindeki kötü amaçlı ve zarar verme olasılığı taşıyan programları otomatik olarak siler. Bu sayede internet trafiğinizin güvenli biçimde oluşmasını sağlar.

total

Kaspersky Total Security For Business Avantajları 

Olağan üstü spam yakalama oranı ve e-posta güvenlik ilkeleri tanımlama seçenekleri ile kötü amaçlı yazılım tehditlerini, kimlik avı saldırılarını, ve ransomware engelleme özellikleri sayesinde Kaspersky endpoint şirketinizi e-posta anlamında da güvende tutar.

Sharepoint sunucularınızı ve grupları tüm kötü amaçlı yazılımlara karşı korur. Ayrı olarak sunulan Sharepoint için DLP işlevi, gizli verileri belirleyen ve veri sızıntılarına karşı koruma sağlayan içerik ve dosya korumalarına filtreleme olanakları sunar.

 

Kaspersky Total Security For Business Özellikleri

 • Sınıfının en iyisi anti-malware, en son tehditlere karşı proaktif, hedeflenmiş koruma sağlamak için Otomatik Keşif Önleme ve Kaspersky Security Network'ten gerçek zamanlı bulut destekli güvenlik istihbaratı ile birleşir.
 • Sistem İzleyici benzersiz dosya restorasyon yetenekleri sağlarken, Kişisel Güvenlik Duvarı ile Ana Bilgisayar Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS), uygulama ve ağ etkinliğinin korunmasına ve kontrol edilmesine yardımcı olur
 • Dinamik Beyaz Liste ile Uygulama Kontrolü : Kaspersky Security Network'ün gerçek zamanlı dosya itibarlarını kullanarak, BT yöneticileri canlı veya test ortamında "Varsayılan Reddet" listesini listeleme dahil olmak üzere uygulamalara izin verebilir, engelleyebilir veya düzenleyebilir.
 • Uygulama Ayrıcalık Kontrolü ve Güvenlik Açığı Taraması : uygulamaları izlemek ve şüpheli davrananları sınırlandırmak. 
 • Web Kontrolü : önceden belirlenmiş veya özelleştirilebilir kategoriler etrafında göz atma politikaları oluşturulabilir, böylece kapsamlı gözetim ve idari verimlilik sağlanır. 
 • Cihaz Kontrolü : bağlantılarını kontrol eden ayrıntılı veri politikaları, Çıkarılabilir depolama ve diğer çevresel aygıtlar, birden fazla cihaza eşzamanlı dağıtım için maskeler kullanılarak ayarlanabilir, zamanlanabilir ve zorlanabilir.
 • Güvenlik açığı ve Yama Yönetimi : otomatik işletim sistemi ve uygulama güvenlik açığı algılama ve önceliklendirme, yamalar ve güncelleştirmelerin hızlı ve otomatik dağıtımıyla birlikte.
 • İşletim Sistemi Dağıtımı : OS altın görüntülerinin UEFI desteği de dahil olmak üzere merkezi bir konumdan kolayca oluşturulması, depolanması ve dağıtılması.
 • Yazılım Dağıtımı ve Sorun Giderme : LAN Üzerinden Uyandırma desteği dahil olmak üzere isteğe bağlı veya zamanlanmış olarak uzaktan yazılım dağıtımı ve uygulaması ve işletim sistemi güncellemesi. Zaman kazandıran uzaktan sorun giderme ve verimli yazılım dağıtımı, Multicast teknolojisi ile desteklenir.
 • Donanım ve Yazılım Envanteri ve Lisans Yönetimi : Tanımlama, görünürlük ve kontrol (engelleme dahil), lisans kullanım yönetimi ile birlikte, çıkarılabilir aygıtlar da dahil olmak üzere, çevreye yayılan tüm yazılım ve donanım hakkında bilgi sağlar. Yazılım ve donanım lisans yönetimi, konuk cihazı algılama, ayrıcalık kontrolleri ve erişim sağlama da mevcuttur.
 • SIEM Entegrasyonu : IBM® QRadar ve HP ArcSight benzeri SIEM sistemleri için destek Role Dayalı Erişim Kontrolü (RBAC) - Konsolide görüşlerin atanmış rol ve haklara göre özelleştirilmiş olmasıyla, karmaşık ağlara idari sorumluluklar atanabilir.
 • Güçlü Veri Koruması : Uç noktalara dosya / klasör (FLE) ve Tam Disk (FDE) şifrelemesi uygulanabilir. "Taşınabilir mod" desteği, yönetim alanlarından çıkan aygıtlar arasında şifreleme yönetimi sağlar.
 • Esnek Kullanıcı Girişi : Ek güvenlik için önyükleme öncesi kimlik doğrulama (PBA), kullanıcı şeffaflığı için isteğe bağlı "tek oturum açma" özelliğini içerir. 2 faktörlü veya belirteç tabanlı kimlik doğrulaması da mevcuttur. 
 • Entegre Politika Oluşturma : ile şifrelemenin benzersiz entegrasyonu uygulama ve cihaz kontrolleri ek bir güvenlik ve yönetim kolaylığı katmanı sağlar.

Kaspersky Mobile Device Management

 • Mobil Cihazlar için Güçlü Güvenlik - gelişmiş, proaktif ve bulut destekli teknolojiler, çok katmanlı gerçek zamanlı mobil uç nokta koruması sağlar.
 • Web koruması, spam önleyici ve kimlik avı koruması bileşenleri, cihaz güvenliğini daha da artırır.
 • Uzaktan Hırsızlığa Karşı Koruma - Kilitleme, Silme, Bulma, SIM İzleme, Alarm, Mugshot ve Tam veya Seçici Silme, bir mobil cihaz kaybolduğunda veya çalındığında şirket verilerine yetkisiz erişimi önler.
 • Yönetici ve son kullanıcı etkinleştirme, Google Cloud Management desteği ile birlikte, gerekirse hızlı etkinleştirme sağlar.
 • Mobil Uygulama Yönetimi (MAM) - kullanıcıları, beyaz listedeki uygulamaları çalıştırmaya sınırlayarak, istenmeyen veya bilinmeyen yazılımların dağıtımını engeller.
 • 'Uygulama Sarma' sahibi çalışanlara ait kurumsal verileri izole eder. Ek şifreleme veya ‘Seçici Silme' uzaktan uygulanabilir. 
 • Mobile Device Management (MDM) Microsoft® Exchange ActiveSync ve OTA (İnternet Üzerinden) politika dağıtımına sahip iOS MDM cihazları için birleştirilmiş bir arayüz. Android ™ tabanlı cihazlar için Samsung KNOX da desteklenmektedir.

 • Self Servis Portalı - çalışanların sahip olduğu onaylanmış cihazların, gerekli tüm sertifika ve anahtarların otomatik olarak kurulması ve hırsızlık önleme özelliklerinin kullanıcı / mal sahibinin acil durum aktivasyonu ile BT idari iş yükünü azaltarak ağda kendi kendine kaydedilmesini sağlar.

Kaspersky Mail Server Security

 • Olağanüstü yakalama oranları ve minimum hatalı pozitifler için bulut tabanlı, gerçek zamanlı güncellemeler kullanarak e-posta tabanlı kötü amaçlı yazılımların, kimlik avı saldırılarının ve istenmeyen e-postaların etkili şekilde önlenmesi, IBM® Domino® için Anti-malware koruması içerir. Microsoft Exchange için DLP işlevselliği ayrıca mevcuttur.
 • İnternet Ağ Geçidi Güvenliği :HTTP (S) / FTP / SMTP ve POP3 trafiğindeki kötü niyetli ve potansiyel olarak düşmanca programları otomatik olarak kaldırarak kuruluş genelinde güvenli İnternet erişimi sağlar.
 • Collabration Security : SharePoint® sunucularını ve çiftliklerini her türlü kötü amaçlı yazılıma karşı korur. Ayrı olarak bulunan Sharepoint için DLP işlevselliği, içerik ve dosya filtreleme özellikleri sağlar, gizli verileri tanımlar ve veri sızıntısına karşı korur.

kaspersky-total-security-for-business