İş OrtaklarımızDijital güvenliğinize yönelik tüm ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimizle size destek oluyoruz.

ESET PROTECT Complete

Eset endpoint security

Uç nokta koruma platformu (EPP), uç nokta cihazlarda dağıtılan çok platformlu ve çok katmanlı bir çözümdür. Dosya tabanlı kötü amaçlı yazılım saldırılarını önlemeye, kötü amaçlı etkinliği algılamaya yardımcı olur. Ayrıca, dinamik güvenlik olaylarına ve uyarılarına tepki vermek üzere araştırma ve ortadan kaldırma özellikleri de sunar. ESET'in uç nokta koruma çözümleri, sürekli olarak performans, algılama ve yanlış teşhisler arasında denge kurma özelliği ile birlikte çalışan birçok teknolojiden yararlanan çok katmanlı bir yaklaşıma sahiptir.

ESET PROTECT Complete Özellikleri

 • Kullanıcı bilgisayarları ve cep telefonları gibi tüm ESET uç noktaları, bulut tabanlı bütünleşik yönetim konsolu ESET PROTECT üzerinden yönetilebilir.
 • ESET uç nokta koruma platformları, hatalı biçimlendirilmiş veya ele geçirilmiş uygulamaları tespit ederek dosyasız saldırılara karşı koruma sağlamak için hafifletmelere sahiptir. Ayrıca, şüpheli herhangi bir şeye karşı belleği sürekli olarak kontrol etmek için özel tarayıcılar oluşturuldu.
 • ESET'in uç nokta koruma çözümleri, dünyanın herhangi bir yerine teslim edilmeden önce en yeni tehditlere öncelik vermek ve onları etkili bir şekilde engellemek için küresel varlıklarına dayalı tehdit istihbaratı bilgilerini kullanır. Buna ek olarak, çözümlerimiz, gözden kaçan bir tehdidin tespit edilmesi durumunda düzenli bir güncelleme beklemek zorunda kalmadan hızlı bir şekilde yanıt vermek için bulut tabanlı güncelleme özelliğine sahiptir.
 • İntranet çevresi içinde ve bulutta kritik verilere erişmek için kullanılan ana araç olarak tarayıcıya odaklanan özel bir koruma katmanı ile bir işletmelerin varlıklarını korumak için tasarlanmıştır. Güvenli Tarayıcı, tarayıcı işlemleri için klavye koruması ile birlikte gelişmiş bellek koruması sağlar ve yöneticilerin bunlarla korunacak URL'ler eklemesine izin verir.
 • ESET PROTECT Complete Ağ Saldırısı Koruması, bilinen güvenlik açıklarının tespitini ağ düzeyinde geliştirir.
 • ESET Botnet Protection, botnet'ler tarafından kullanılan kötü amaçlı iletişimi algılar ve aynı zamanda saldırgan işlemleri tanımlar. Tespit edilen herhangi bir kötü amaçlı iletişim engellenir ve kullanıcıya bildirilir.
 • Tüm ESET Endpoint ürünleri şu anda diğer tüm savunma katmanlarımızla birlikte makine öğrenimini kullanıyor ve bunu 1997'den beri yapıyor. Spesifik olarak, makine öğrenimi konsolide çıktı ve sinir ağları şeklinde kullanılır. Ağın derinlemesine incelenmesi için yöneticiler, internet bağlantısı olmadan bile çalışan özel agresif makine öğrenme modunu açabilir.
 • ESET'in ürün içi sandbox'ı, kafa karıştırıcı kötü amaçlı yazılımların yüzeyinin altında gizlenmiş gerçek davranışı tanımlamaya yardımcı olur.
 • Kullanıcıları fidye yazılımlarından koruyan ek bir katman. Teknolojimiz, yürütülen tüm uygulamaları davranışlarına ve itibarlarına göre izler ve değerlendirir. Fidye yazılımı davranışına benzeyen süreçleri tespit etmek ve engellemek için tasarlanmıştır.
 • ESET'in Host Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS), sistem etkinliğini izler ve şüpheli sistem davranışını tanımak ve durdurmak için önceden tanımlanmış bir kurallar kümesi kullanır.
 • ESET Gelişmiş Bellek Tarayıcı, kötü amaçlı bir işlemin davranışını izler ve bellekte açıldıktan sonra tarar. Dosyasız kötü amaçlı yazılım, dosya sisteminde geleneksel olarak tespit edilebilen kalıcı bileşenlere ihtiyaç duymadan çalışır. Sadece bellek taraması bu tür kötü amaçlı saldırıları başarıyla tespit edebilir ve durdurabilir.